KILKA SŁÓW

O NAS

KOCHAMY TO CO ROBIMY I ROBIMY CO KOCHAMY.

Programowanie

Od prostych stron-wizytówek, poprzez atrakcyjne i responsywne strony internetowe, kończąc na skomplikowanych rozwiązaniach commerce. Wiemy jak zrobić to dobrze.

Marketing

Dzięki niestandardowemu podejściu do komunikacji marketingowej pomagamy rosnąć Twojemu biznesowi.

Projektowanie graficzne

Nieważne jak bardzo będziesz się starać, Twoja firma potrzebuje materiałów marketingowych. Czasem dobrze dobrana czcionka i przejrzyste zdjęcie daje więcej niż jakakolwiek wpis na facebooku.

Branding

Wszystkie emocje i to co ludzie myślą na temat Twojej firmy, rozpoczyna się od pierwszego zetknięcia z identyfikacją wizualną marki.

Projektowanie stron WWW

Twoja strona internetowa to z reguły pierwsze miejsce zetknięcia potencjalnego klienta z Twoją firmą. Dlatego zasługujesz na przejrzystą, atrakcyjną ale i użyteczną stronę WWW.

Strategia & Consulting

Funkcjonalna strona internetowa lub atrakcyjna identyfikacja wizualna nie rosną na drzewie. Dlatego nasz zespół kreatywny i strategiczny dokłada wszelkich starań by Twoja marka była postrzegana jako ciekawa i wywołująca pozytywne emocje.

Spotykamy się

Ponoć każdy dobry pomysł rozpoczyna się od ciekawego spotkania i filiżanki kawy. W pełni się z tym zgadzamy. Spotykamy się, dyskutujemy o Twoich potrzebach i planujemy współpracę.

Myślimy

Nasi stratedzy i planerzy rozbierają Twój pomysł na czynniki pierwsze. Dlaczego? Tylko kompletne zrozumienie pomysłu pozwala na stworzenie czegoś wyjątkowego i użytecznego.

Tworzymy

Od pierwszej kreski w projekcie dokładamy wielu starań by Twoja marka/organizacja odniosła sukces i była widoczna na rynku.

Dostarczamy

Co dostarczamy poza zleconym projektem? Kreatywność i emocje.

our-blog-background

Nasz Blog

Ciekawią się mini-blogi programistów? Szukasz interesujących porad dotyczących WordPress? A może szukasz darmowych wtyczek, szablonów i porad dla programistów? To miejsce jest zdecydowanie dla Ciebie!

Czytaj więcej

Zróbmy kolejny krok i nawiążmy współpracę